Zadzwoń: +48 22 798 00 04

HISTORIA FIRMY

Firma Jablomexim sp. z o.o., czyli właściciel Galerii Mebli Reguły powstała w 1991 roku i została założona przez Bożenę Jabłońską. Nasz pierwszy sklep, który wspominamy z „łezką w oku” znajdował się przy ulicy Gotarda 16 na warszawskim Służewcu, w budynku Domu Kultury Kadr. Kolejne punkty sprzedaży były otwierane sukcesywnie między innymi przy ulicy Grójeckiej, Garażowej czy Fieldorfa w Warszawie. W latach 90 poprzedniego wieku właśnie w w/w sklepach obsłużyliśmy tysiące Warszawiaków.

 

Na początku tego wieku w firmie zapadła decyzja o likwidacji istniejących punktów sprzedaży i przeniesienie działalności do będącego jeszcze wtedy w budowie budynku Galerii Mebli Reguły. Uroczyste otwarcie nowego salonu firmy miało miejsce w 2004 roku i od tamtego czasu funkcjonujemy i obsługujemy naszych klientów przy ulicy Aleje Jerozolimskie 323 w Regułach.

 

Firmą nadal zarządza osoba, która ją założyła czyli Bożena Jabłońska wraz synem Piotrem oraz córką Moniką, którzy w sklepie meblowym spędzili całe swoje dzieciństwo, życie nastoletnie i dorosłe. Jesteśmy firmą rodzinną, ludźmi którzy lubią swoją pracę, gdyż się na niej doskonale znają i lubią kontakt ze swoimi klientami. Jeżeli chodzi o naszych współpracowników, są to osoby, których najpierw długo szukaliśmy, a potem jeszcze dłużej szkoliliśmy. Nasz zespół to ludzie godni zaufania za których ręczymy własnym nazwiskiem.

 

Jeżeli chodzi o meble sprzedawane w naszej Galerii, muszą być to przede wszystkim produkty polskie. W naszej ofercie znajdą Państwo meble z największych i najlepszych krajowych fabryk typu Bydgoskie Meble, Etap Sofa, Aris Concept, Zakor, Mebin, Szynaka czy MP Nidzica. W sprzedaży mamy też produkty mniejszych rodzinnych stolarni, które wykonują dla nas meble pod wymiar klienta, posiadamy również własną produkcję stołów i tapicernię w której mogą Państwo zamówić meble wg własnego projektu i pomysłu. Wszystkie produkty w naszej ofercie przed wprowadzeniem do sprzedaży są przez nas sprawdzane i testowane, dzięki temu wiemy co Państwu polecić oraz co odradzić.

 

Nie jesteśmy marketem, outletem i innym „etem”, jesteśmy firmą z tradycjami, prowadzącą „sympatyczną” Galerię Mebli, gdzie panuje przytulna i kameralna atmosfera. Mamy w ofercie setki najlepszych mebli, własną stolarnię i tapicernię, najniższe ceny oraz najlepiej wyszkoloną obsługę. Jeżeli szukasz miejsca do zakupu swoich wymarzonych mebli, to mamy nadzieję że właśnie je znalazłeś. Do zobaczenia :-)